30 ildən artıq peşəkar təcrübəyə malik Akond Mühəndislik Şirkəti istilik, soyutma, ventilyasiya, su təchizatı, hava kanalları və suyun təmizlənməsi sistemlərinin quraşdırılması, o cümlədən avadanlıqların satın alınması kimi sahələri əhatə etməklə fəaliyyətini genişləndirir. Eyni zamanda, fəaliyyətimiz çərçivəsində əməkdaşlıq etdiyimiz şirkətlərin avadanlıqlarının satışı və texniki xidmətini təşkil edən bir sıra iri dövlət və özəl layihələri uğurla həyata keçirmişik. Akond Engineering 2011-ci ildən Hisense kondisionerlərinin rəsmi distribyutoru, həmçinin 2015-ci ildən Provent havalandırma sistemlərinin rəsmi distribyutorudur.
Rahat naviqasiya, dostluq, intuitiv interfeys, qiymətləri və malların balansını idarə etmək üçün daxili geniş imkanlar, müəssisənin uçot sistemi ilə inteqrasiya bu müəssisənin biznes vəzifələrini maksimum dərəcədə həll edən və şirkət menecerlərinin vaxtına qənaət edən amillərdir. .
Mütəxəssislərimiz tərəfindən yaradılmış texnoloji platforma potensial alıcıya məhsulların çeşidi, onların xüsusiyyətləri və texniki xarakteristikaları, eləcə də xidmətlərin tam çeşidi, görülən işlər və şirkətin xüsusiyyətləri ilə tanış olmaq imkanı verir. Əsas məqam kataloqun müxtəlif kateqoriyalarında məhsulların axtarışının rahatlığı, həmçinin müəyyən parametrlər üzrə maraq doğuran məhsulların müqayisəsi üçün xüsusi funksiyadır ki, bu da alıcıya konkret məhsulu alarkən düzgün qərar qəbul etməyə kömək edir.
Sayt Wordpress-də qurulmuşdu, inşaatçı Elementor Pro-dan istifadə etmişdir.
Sayt WordPress CMS-də Elementor proqramından istifadə etməklə qurulub və 2 dil var. Məhsullar üçün dinamik axtarış var.

Корпоративный сайт - Hisesnse-akond.az
Инжиниринговая компания «Аконд» с более чем 30-летним профессиональным опытом расширяет свою деятельность, охватывая такие направления, как монтаж систем отопления, охлаждения, вентиляции, водоснабжения, воздуховодов и водоочистки, а также закупка оборудования. При этом в рамках нашей деятельности мы успешно реализовали ряд крупных государственных и частных проектов по организации продажи и обслуживания оборудования компаний, с которыми сотрудничаем. «Аконд Инжиниринг» является официальным дистрибьютором кондиционеров Hisense с 2011 года, а также официальным дистрибьютором систем вентиляции Provent с 2015 года.
Удобная навигация, дружественный, интуитивно понятный интерфейс, встроенные широкие возможности по управлению ценами и остатками товаров, интеграция с учетной системой предприятия – факторы, которые максимально решают бизнес-задачи данного предприятия, а также экономят время менеджеров компании. .
Созданная нашими специалистами технологическая платформа позволяет потенциальному покупателю ознакомиться с ассортиментом продукции, ее особенностями и техническими характеристиками, а также с полным спектром услуг, работ и спецификой компании. Ключевым моментом является удобство поиска товаров в различных категориях каталога, а также специальная функция сравнения интересующих товаров по определенным параметрам, которая помогает покупателю принять правильное решение при покупке конкретного товара.
Сайт создан на Wordpress, конструктор использовал Elementor Pro.
Сайт создан на CMS WordPress с использованием Elementor и поддерживает 2 языка. Идет динамический поиск товаров.